GadoGado.cz

KTO SME

Sme parta bláznov vyrobených v Československu, ktorá sa rozhodla premeniť svoj sen na realitu. Žijeme pod heslom „You dream it, we live it“ a presne pod týmto heslom sme sa bezhlavo pustili do projektu, ktorý má robiť Teba a hlavne svet krajším! Projekt GadoGado.cz je inšpirovaný remeselnou zručnosťou obyvateľov našej milovanej juhovýchodnej Ázie. Všetky naše produkty sú vyrobané ručne a s láskou priamo na Bali. Záleží nám na ochrane životného prostredia a tak pri výrobe nepoužívame žiadne produkty zo zvierat. Usilovne už teraz pracujeme na tom, aby sme čoskoro mohli predstaviť kolekciu vyrobenú kompletne z recyklovaných materiálov. Prostredníctvom tohto projektu Vám chceme priniesť kúsok raja, ktorý sa volá Bali a my máme to šťastie, že ho už vyše dvoch rokov môžeme nazývať domovom.

HISTÓRIA GadoGado.cz

GadoGado.cz je značka módnych doplnkov, ktorá vznikla na prelome leta a jesene roku 2015. V súčasnosti sa zameriavame na náš domovský Česko/Slovenský trh a prinášame rozmanitú kolekciu od obalov na počítače, kozmetických taštičiek, kabeliek, až po praktické obaly na cestovné doklady a platobné karty. Inšpirácie máme viac než dosť a už teraz chystáme nové produkty, aby sme v tom nášho bestsellera Crossbody Kabelku nenechali samého. Pri navrhovaní celej kolekcie sa snažíme klásť dôraz na jednoduchosť a praktickosť. Všetky produkty vyrábame zodpovedne v malej rodinnej manufaktúre priamo na Bali. V Číne by sa to pravdepodobne dalo vyrobiť lacnejšie, ale nás baví podporovať lokálnu komunitu za férových podmienok.

Prečo by ste nás mali podporiť a nakupovať u nás?

  • Každý kúsok je ručne vyrobený originál. Ako aj ty!
  • Robíme to zodpovedne!
  • Máme na srdci ochranu prírody!
  • Šijeme len zo syntetických materiálov a sme  #Animalfriendly!
  • No a tiež potrebujeme našetriť peniaze na ďalšie cesty po Ázii 🙂

Sme dosť sociálny, takže si môžeš pridať náš Instagram a Facebook, hashtag je #Gadogadocz a pre cestovateľov máme #Gadotravels. Neuniknú Ti tak žiadne novinky!

Ale bacha kamaráti, je to na vlastné nebezpečenstvo, pretože tam zdieľame často fotky z nášho raja a môže Ťa to časom trochu hnevať. 🙂

S pozdravom z tropického Bali!

Juli,

GadoGado.cz