Vianoce za 10 dní?! Inšpirácia na vianočné darčeky pre každého

Vianočná atmosféra už je cítiť všade vo vzduchu a to, že za pár dní tu máme najkrajšie sviatky roka je jasné aj v uliciach. Obchody sú preplnené ľuďmi, pred bankomatmi stoja nekonečné rady a historické centrá miest sa pretekajú, kto spraví krajšiu výzdobu. Myslím, že existujú len dve skupiny ĺudí a to tí ľudia, ktorí boli v minulom živote škriatkovia od Santa Clausa a vyslovene sa vo Vianociach vyžívajú. No a potom je tu skupina ľudí, ktorí si prajú sa 15.12. nechať vystreliť do teplých krajín a celé toto vianočné obdobie tam prečkať v kľude s kokosom pod palmou. Ja som tá druhá skupina.

Asi aj preto som zimu na Slovensku vynechala posledné tri roky. Vianoce sú síce krásne z hľadiska toho, že je rodina spolu pokope no vôbec ma nebaví predvianočný zhon. Práve preto aj keď som tento rok na Vianoce doma v Európe, obchodom sa snažím oblúkom vyhýbať a darčeky nakupujem už keď, tak prevažne online. Na základe toho som sa rozhodla napísať Vám zoznam inšpirácie, kde by ste mohli nájsť super kúsky a darčeky pre Vašich blízkych pod stromček

EYERIM SLNEČNÉ OKULIARE

Online obchodík Eyerim ponúka širokú škálu slnečných okuliarov či už slnečných alebo dokonca aj športovú verziu na snowboard či lyže. Značky od výmyslu sveta, ktoré určite dobre poznáte za prijateľné ceny. Okrem iného si veľa modelov viete aj sami vyskúšať online a nepotrebujete k tomu nič iné len Váš počítač. Potešte tak seba alebo svoju polovičku krásnym modelom okuliarov!

Kategória: Darček pre priateľa alebo priateľku

KOZMETIKA OD LUSH

To, že som dlhé roky vegetarián Vám asi pripomínať nemusím. Aj preto sa snažím si dávať pozor nielen na stravu ale aj na kozmetiku, ktorú používam. Lush, ktorému holdujem už dlhé roky je niečo čo Vás chytí za srdce po prvej návšteve ich vyvoňaného obchodu a tiež ich politika, ktorá napríklad bojuje proti testovaniu kozmetických prípravkov na zvieratách. Za mňa 10/10 a veľké nadšenie zo všetkých produktov, ktoré som zatiaľ od Lush skúsila.

Kategória: Darček, ktorý poteší každého

Lush je mojim najlepším kamarátom aj na Bali!

ZÁPISNÍKY KAROUCH

Karinku som spoznala síce len pred pár dňami na Urban Markete v Bratislave, no jej šikovné ručičky ručne vyrábajú niečo čo musíte mať doma! Ja sama som neodolala a kúpila si od nej ručne vyrobený zápisník v nádhernom bordovom prevedení. Klobúk dole za nápad, snahu a tiež za jej charizmu ktorou si ma získala behom pár minút

Kategória: Darček, ktorý poteší každého

ŠPERKY OD MOOYYY

Neviete vymyslieť unikátny darček pre maminu či priateľku? Stavte na šperky od Mooyyy, či už v striebornej alebo zlatej. Mojou srdcovkou je náhrdelník Elements, ktorý je špecifický podľa vášho znamenia zverokruhu.

Kategória: Darček pre maminu alebo priateľku

Mooyyy a široká ponuka šperkov.

HRNČEK OD TVORIŤ A ĽÚBIŤ

Milujem všetko čo je handmade a moji najbližší to samozrejme vedia! Preto keď mi sestra urobila prekvapenie balíčkom od tejto šikovnej baby, ktorá vystupuje pod názvom Tvoriť a ľúbiť nadšením som skákala dva metre do výšky! Dostala som krásny ručne robený plechový hrnček s názvom môjho blogu Life is better in bikinis a tiež tričko „A ja taka dzivočka“! Krásne, nápadité a hlavne slovenské! 🙂

Kategória: Darček pre sestru alebo kamarátku

Domáca papučová kultúra s časopisom a dobrým čajom!

KABELKA A PEŇAŽENKA GADOGADO

Ak náhodou ešte niekto nevie tak na Bali okrem iného pracujem na mojom vlastnom projekte GadoGado, ktorý ma za cieľ priniesť kúsok tohto raja aj k Vám domov v podobe kabeliek, peňaženiek a iných animal friendly doplnkov! Ak teda uvažujete o darčeku pre nežnejšie pohlavie vo vašom okolí, šup ku mne na eshop.

Kategória: Darček pre maminu, sestru alebo priateľku

Obľúbené combo Crossbody kabeliek.

FAREBNÉ MAKARÓNKY OD LUCKY

Milujem sladké! Maškrtila by som deň noc a preto práve makarónky aké vyrába Lucka sú pre mňa ideálnym darčekom a prekvapením! Luckin IG profil Vám nedá spávať pokiaľ tieto dobrotky neochutnáte. Skúste Váš vianočný stôl tak oživiť a okrem typických vianočných perníčkov, kokosových guličiek či vanilkových rohlíčkov aj makarónkami.

Kategória: Darček, ktorý poteší každého

Makarónky citrón, čokoláda a karamel. Mňamka!

 

Na nákup darčekov máme už len pár dní a vybrať niečo vhodné a nápadité nieje ľahké. Dúfam, že Vám táto moja inšpirácia pomôže a že možno aj tieto darčeky budú vaši najbližší rozbaľovať pod vianočným stromčekom. Vianočná atmosféra totiž nieje len o darčekoch, ale hlavne o čase strávenom s našimi blízkymi. Užite si tieto dni v kruhu najbližších!

S láskou,

Juli

3 najlepšie spôsoby ako si na Bali zrelaxovať telo aj myseľ
Zdravotné problémy, ktoré Vás na dovolenke na Bali môžu prekvapiť

1 comment

  1. môj tip – zážitky od adrop 😉

Pridaj komentár