Výzva od 365.bank prijatá! S akým rozpočtom som sa rozhodla naplánovať dovolenku snov?

Cestovať s neobmedzeným rozpočtom dokáže každý, ale viete si predstaviť že Vám niekto nadiktuje presnú sumu za ktorú máte naplánovať a uskutočniť dovolenku? Ťažké že? Ja som sa rozhodla takúto výzvu prijať od 365.bank aj preto aby som dokázala, že cestovať s obrovským balíkom peňazí na účte je už dávno minulosťou. 

Aká bude moja finálna destinácia? Pláž a more alebo radšej mestký nádych veľkomesta?

Jedna z najčastejších otázok ktoré ohľadom cestovania dostávam je ako si to všetko vôbec môžem dovoliť? Ak čakáte že chodím každý mesiac vylúpiť pobočku banky, tak to by bol celkom nevhodný vtip. Veď niektoré banky existujú len v online svete a pobočku ani nemusia mať, o tom ale až za chvíľu. Odpoveď je v mojom prípade celkom jednoduchá. 

V dnešnej dobe už totiž na cestovanie nepotrebujete obrovský balík peňazí ako kedysi a cestovanie sa tak stáva čoraz viac dostupné. Aj tu platí moje obľúbené príslovie a to že aj za málo peňazí sa dá spraviť veľa muziky, resp. veľa zážitkov aby som bola presná! Pri minimálnom šetrení si tak viem vyskladať rozpočet na dovolenku snov.

Výzva od 365.bank prijatá!

Keď sme už pri šetrení patrilo by sa určite spomenúť pár rád a tipov. V prvom rade musím podotknúť, že som už vyrástla z toho, že štvrtok je malý piatok a piatok sa patrí ísť medzi ľudí na drink, dva či tri. To sú ani neviete ako ušetrené peniaze, ktoré sa dajú investovať napríklad do cestovania

Ako každá žena aj ja rada nakupujem, no snažím sa mať veľkosť môjho šatníka pod kontrolou. Neprepadám zbytočne módnym trendom a nakupujem s rozumom.

SYSLENIE OD 365.BANK

Pýtate sa ako sa dá nakupovať s rozumom? Napríklad tak, že pri nakupovaní využijete spôsob šetrenia od 365.bank, ktorý sa volá „Syslenie”. Pri „Syslení“ si totiž viete nastaviť automatické zaokrúhľovanie sumy pri platbe kartou. Ide o bezbolestné šetrenie, ktoré Vám na základe zaokrúhľovania platby kartou nahor na 1euro, 5eur alebo 10eur dokáže nasysliť pekné peniažky. Ak vydržíte a neprepadnete panike použiť tieto peniaze pri každom viac či menej peknom tričku v obchode na konci mesiaca Vám to ešte hodí celkom slušný úrok. Aby som tu zbytočne nemudrovala, viac o „Syslení“ si prečítate TU

SPORENIE NA SNY OD 365.BANK

Ďalším spôsobom šetrenia od 365.bank je moje obľubené „Sporenie na sny“. Veď čo je lepšia motivácia ako stanoviť si cieľ napríklad  vysnívanú destináciu z Wish Listu a šetriť si na ňu. Každý mesiac mi tak virtuálna ruka nejakého škriatka z 365.bank uchmatne na sporiaci účet „Sporenie na sny“ mnou vopred zvolenú sumu. Skvelé že?! 

„Syslenie“ a „Sporenie na sny“ patria medzi hlavné dôvody prečo som sa rozhodla založiť si účet v 365.bank. Okrem týchto dvoch spôsobov šetrenia som veľmi opakujem veľmi ocenila rýchlosť a jednoduchosť založenia účtu. Nemusela som ísť nikam na pobočku banky a celý proces prebehol do 10 minút aj s overením mojej identity online. Veľká výhoda, ktorú som naozaj ocenila!

Prstom po mape … tak kam to asi bude?

Okrem toho, že cestovanie je čoraz viac finančne dostupné, tak sa odbúravajú bariéry či už jazykové, vekové alebo náboženské. Cestovanie sa už dávno stalo veľkým trendom a o tom, že cestovať sa v dnešnej dobe dá už aj za pár drobných som sa rozhodla Vás presvedčiť. 

AKO?

Prijala som výzvu od 365.bank, že zvládnem naplánovať a uskutočniť dovolenku na ktorú pocestujem letecky a vojdem sa do nimi stanoveného rozpočtu 365 eur

KAM?

Tak to sa všetci nechajte prekvapiť a sledujte okrem tohto blogu aj moje sociálne siete! Ja Vám to tam totiž už čoskoro prezradím. 

Bon Voyage,

Juli

Založ si účet v 365.bank, pomôž spolu so mnou dobrej veci a získaj darček 10eur
Chcete zážitok na celý život? Vyskúšajte Skywalk UFO Bratislava

Pridaj komentár