Založ si účet v 365.bank, pomôž spolu so mnou dobrej veci a získaj darček 10eur

Hovorí sa, že radosť je vždy znásobená vtedy ak sa o ňu máte s kým podeliť. A to platí aj pre radosť z darčeka ktorý si pre Vás pripravila 365 banka. Táto snáď najmodernejšia banka má totiž už niekoľko dní vonku tzv. referal program, na základe ktorého každému z Vás, kto použije pozývací kód darujú na účet 10 eur a ďalších 10 eur dostane človek, ktorému je pozývací kód pridelený. Čím viac kamarátov, známych aj neznámych tento pozývací kód použije, tým viac peňazí sa pripíše na účet pozývajúceho. A keď použijete pri zakladaní účtu môj kód, tak spolu so mnou a s 365.bank prispejete na dobrú vec, ale k tomu sa ešte dostanem.

Neviem či som spomínala, ale 365 banka ponúka okrem toho, že si účet otvoríte behom pár minút, priebeh celého procesu online a ešte ako čerešničku na torte to máte úplne zadarmo! Teda oprava: úplne zadarmo + 10 eur ako darček ak použijete pozývací kód. Myslím, že môže byť však?

PRÍLIŠ VEĽA INFORMÁCIÍ? TAK POĎME EŠTE RAZ KROK ZA KROKOM

  • Najskôr si stiahnite appku 365.bank ktorá je dostupná pre Iphone, ale aj Android.
  • Založte si účet podľa inštrukcií a keď Vás aplikácia vyzve, zadajte v nej môj kód:  juliana011683
  • Prosím aby ste na kód nezabudli, inak referal program, 10 eur Vám a 10 mne, neprebehne ako má. 🙁
  • Po úspešnom dokončení všetkých krokov Vám na Váš účet príde 10 eur odmena do 24 hodín.

Praktické video k tomu, ako môžete postupovať pri založení účtu nájdete tu:

https://youtu.be/ugmnRnwjNi8

Ak ste úspešne zvládli všetky kroky a prešlo 24 hodín, tak si pravdepodobne už niekde užívate kávičku s koláčikom za 10 eur, ktoré Vám pripísala na účet 365 banka. Ako to viem? Pretože rovnakých 10 eur dostanem na účet ja vzhľadom na to, že ste pri zakladaní použili môj pozývací kód juliana011683. Všetky nazbierané peniaze vďaka Vám a referal programu som sa rozhodla použiť tam, kde ich momentálne potrebujú oveľa viac ako ja.

Pomoc tam kde to pred blížiacou sa zimou najviac potrebujú.

MALÁ FARMA KOŠICE

Košický útulok Malá Farma kde okrem vyše 100 psíkov nájdete mačičky, kozy, ovce a dokonca aj hydinu ako kačky a prepelice. Všetky zvieratá žijúce pod jednou strechou na okraji Košíc kde sa o nich stará pár skvelých a silných ľudí. Odkázaní len na pomoc dobrých ľudí z okolia a dobrovoľníkov. Tento útulok som pred pár dňami znova osobne navštívila a najviac alarmujúce čo sa financií týka sú nekonečné účty u zverolekára, chýbajúca kvalitná strava (niektoré zvieratká majú tak ako aj my ľudia diéty, alergie,… takže potrebujú špeciálne krmivo), podstielky, či všeobecne strach z toho, že sa blíži zima a ako to s toľkými zvieratkami zvládnu. Situácia na Malej Farme má na míle ďaleko od ideálnej a aj preto som si povedala, že to skúsim takto prepojiť a za pomoci 365 banky použiť referal program a môj pozývací kód na pomoc Malej Farme v rodných Košiciach.

Smutné psie dušičky, ktoré si prešli viac zlým ako dobrým 🙁
Návšteva na Malej Farme môže vyzerať aj takto…krmivo pre psíkov aj mačičky, konzervy, deky, prikrývky, podstielky.
Za každého jedného z Vás a za Vašu pomoc ďakujem!

Samozrejme že by to celé nešlo bez Vás, mojich čitatelov a followerov. Aj preto Vás vyzývam ak máte záujem o účet v skvelej modernej banke bez poplatkov a zbytočných papierovačiek, o ktorej som Vám už jeden článok na blog písala “365 banka- výzva prijatá“ je na čase si ho založiť práve teraz a použiť pri tom môj pozývací kód juliana011683. Pôjde o skvelý win-win, pretože vy okrem účtu zadarmo získate 10 eur a ja tiež, vďaka čomu spoločne pomôžeme Malej Farme pred blížiacou sa zimou. Osobne by som ich chcela navštíviť a pomôcť čím skôr a preto by bolo skvelé, aby ste si účet v 365.bank založili a využili môj pozývací kód juliana011683 do 25.11.2019.

Veľmi pekne ďakujem! 🙂

S láskou,

Juli

5 TOP miest, ktoré som v roku 2019 navštívila
TOP 5 miest kam v Košiciach na kávu

Pridaj komentár